wyświetlanie
sortuj

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie. Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania paczki z naszego magazynu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Może zdarzyć się jednak,że dany produkt będzie nieosiągalny w danej chwili. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi do 12 tygodni.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.
FloorPlanet zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru lub z przyczyn niezależnych od firmy Carpet Lab. W takim przypadku Nabywca będzie o tym fakcie natychmiast poinformowany.
Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską wynosi od 1 -2 dni roboczych.

O przewidywanym czasie realizacji Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail przez reprezentanta Sklepu FloorPlanet.
O dokładnym terminie dostarczenia przesyłki Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

  • Panele podłogowe: standardowy czas realizacji zamówienia na panele wynosi: 3-7dni.
  • Podłogi drewniane: standardowy czas realizacji zamówienia na podłogi drewniane wynosi: 7-14dni.
  • Dywany: standardowy czas realizacji zamówienia na dywany wynosi: 2-8 dni. W przypadku produktów sprowadzanych bezpośrednio z zagranicy czas realizacji może się wydłużyć nawet o 10dni.
  • Wykładziny dywanowe: standardowy czas realizacji zamówienia na wykładziny dywanowe wynosi: 5-15 dni. W przypadku produktów sprowadzanych bezpośrednio z zagranicy czas realizacji może się wydłużyć nawet o 10dni.
  • Wykładziny winylowe: standardowy czas realizacji zamówienia na wykładziny winylowe wynosi: 4-12 dni.
  • Chemia budowlana: standardowy czas realizacji zamówienia na produkty chemii budowlanej wynosi: 2-8 dni
  • Maszyny i narzędzia: standardowy czas realizacji zamówienia na maszyny i narzędzia wynosi: 2-8 dni