wyświetlanie
sortuj

Warunki i cennik wysyłki

W związku z tym, że sklep FloorPlanet posiada bardzo bogatą i różnorodną ofertę produktów dla każdej grupy produktów cennik wysyłki przedstawia się następująco:

Wykładziny dywanowe i winylowe, płytki dywanowe

  • Koszt transportu kalkulowany indywidualnie dla każdego zamówienia.

Chemia budowlana, maszyny i narzędzia

  • Transport gratis przy zakupie powyżej 7000PLN. Poniżej tej kwoty koszt transportu jest kalkulowany indywidualnie.

Dywany

Koszt wysyłki dywanu wynosi 30PLN

Dodatkowo płatne usługi:

* pobranie: 15 PLN
* dostawa gwarantowana na następny dzień od wysłania towaru: 10 PL
* dostawa w sobotę: 25 PLN
* dostawa do godziny 12: 15 PLN
* dostawa dywanów większych niż 250 x 350 cm: 30 PLN


Dywany o długość do 240cm zwijane są w rulon i dostarczane pod drzwi

Dywany o długość przekraczającej 240cm pakowane są w pudła i dostarczane w systemie paletowym (dostawa niegwarantowana na następny dzień, brak możliwości zamówienia dostawy na sobotę). Dodatkowa opłata za dostawę takich dywanów wynosi 30PLN.

Dywany mogą być również do odbioru w siedzibie firmy bez żadnych dodatkowych opłat

W przypadku zwrotu dywanu lub jego wymiany klient ponosi dodatkową opłatę za przesyłkę w wysokości 50PLN. Kwota ta jest różnicą w sumie opłat ponoszonych przy wysyłce dywanu do klienta.Po pierwszym nieudanym doręczeniu przesyłki adresat zobowiązany jest do kontaktu z lokalnym oddziałem UPS w celu ustalenia ponownego terminu dostarczenia przesyłki. Adresy i numery telefonów od oddziałów UPS znajdują się na stronie ups.com

Nie istnieje możliwość umówienia dostawy na konkretną godzinę.

Istniej możliwość odbioru przesyłki oddziału lokalnego UPS, w tym celu należy zgłosić taką formę odbioru przesyłki w uwagach przy zamówieniu lub podczas kontaktu z osobą zajmującą się obsługą zamówień z naszej strony, udzielimy wtedy odpowiednich instrukcji.

Wszystkie przesyłki wysyłane są firmą kurierską UPS. Klient jest powiadamiany telefonicznie o dniu wysyłki, dostaje ponadto maila z numerem przesyłki i może śledzić etapy jej realizacji na stronie ups.com.